www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Žáci ISŠ HPOS Příbram opět zabodovali!

2018-03-02 10:18:59 | Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Mgr. Jaroslav Melša ©

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb v Příbrami se stále častěji zapojuje do soutěží, které vyhlašují školy se stejným školním vzdělávacím programem. Dne 22. 2. 2018 žáci opět úspěšně reprezentovali svou školu a tím i svoje získané dovednosti a znalosti, a to hned na dvou místech - v Děčíně na soutěži „Gastro Labe 2018“ a v Mladé Boleslavi na cukrářské slavnosti „Na Karmeli.“

Foto

(Foto Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram)

V Děčíně v kategorii Dětská slavnostní tabule obsadily ve velmi silné konkurenci 11 družstev žákyně Karolína Krotká (obor Cukrář 3. ročník) a Michaela Demská (obor Cukrář 1. ročník) pěkné 4. místo. Obdržely navíc ocenění poroty za velmi profesionální zpracování soutěžního výrobku.

Měli jsme zastoupení i v kategoriích „Vegetariánský hamburger“ a „Číšník.“ V těchto kategoriích jsme se pohybovali v polovině 11 soutěžících škol. Výsledné umístění je pro nás výzvou k lepší přípravě do dalších soutěží.

Z Mladé Boleslavi jsme dovezli dvě 3. místa. V kategorii Pekař - „Slaný závin“ to byl Tomáš Kvapil (obor Cukrář 2. ročník), který za sebou „nechal“ 18 soupeřů, což znamená, že získal třetí místo z 21 soutěžících, a Martina Korbelová (obor Aranžér 2. ročník) v kategorii určené aranžérům „ Špendlený model“, kde soutěžilo 7 modelů.

Všem našim žákyním a žákům děkujeme za vzornou reprezentaci a těšíme se na další soutěže, které nás ještě čekají.

Mgr. Jaroslav Melša


Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Mgr. Jaroslav Melša ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka