www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Workoutové hřiště na „Nováku“ sklízí úspěch. Co dalšího se v areálu chystá?

2018-05-17 09:15:08 | Sportovní zařízení města Příbram, Miroslava Poláková ©

V minulém týdnu vyrostlo v Příbrami další workoutové hřiště. Nachází se v areálu Nového rybníka a sklízí doslova lavinu úspěchu. Zájem je očekáván i o další „bonbónky“ areálu. Brzy se začne stavit zbrusu nový Minigolf a půjčovna sportovních potřeb, lodiček a šlapadel už se také rýsuje.

Foto

Areál Nového rybníka v Příbrami.
(Foto SZM)

Workout hřiště, neboli venkovní hřiště zaměřené na posilování s vlastní vahou, doplňuje nyní „sportovní zónu“ v areálu Nový rybník. Hřiště vyrostlo doslova raketovým tempem a vyplnilo tak volný prostor mezi novým skateparkem a víceúčelovým asfaltovým hřištěm, které bylo otevřeno vloni na podzim. „Workoutová hřiště po celé republice rychle přibývají a těší se zájmu široké veřejnosti. Proto jsme usilovali o umístění jednoho hřiště také přímo do areálu Nového rybníka, kam bezpochyby takové prvky patří. Povedlo se a doufáme, že hřiště bude dělat Příbramákům radost,“ říká ředitel Sportovního zařízení Jan Slaba.

Zbrusu nový minigolf vyroste na místě stávajícího miniatur golfu v areálu Nového rybníka. Nový minigolf se začne stavět hned po kompletní demontáži stávajících prvků a úpravě terénu. Minigolf, který bude tematicky spjat s hornickou historií města Příbram, by měl být dokončen ještě před prázdninami.

Na spadnutí už je také dokončení „plavčíkárny“ která bude sloužit zároveň jako půjčovna lehátek a sportovního vybavení. Návštěvníci se mohou již brzy těšit na šlapadla, lodičky nebo paddleboardy. Kochat se pohledem na stále se rozvíjející areál Nového rybníka tak bude brzy možné nejen ze břehu, ale i přímo z vodní hladiny rybníka.

Miroslava Poláková,
Sportovní zařízení města Příbram


Sportovní zařízení města Příbram, Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka