www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Vysvědčení se rozdávalo i v Aquaparku Příbram

2018-07-02 08:57:25 | Sportovní zařízení města Příbram, Miroslava Poláková ©

Plaveckou výuku navštívilo za školní rok 2017/2018 bezmála 6000 dětí z mateřských, základních a středních škol z širokého okolí. Na konci turnusu dostane každý malý plavec „Mokré vysvědčení“ s hodnocením plaveckých dovedností a něco dobrého na zub.

Foto

Vysvědčení se rozdávalo i v Aquaparku Příbram.
(Foto SZM Příbram)

Sportovní zařízení města Příbram je dlouhá léta realizátorem plavecké výuky. „Prostřednictvím více než sta nasmlouvaných škol a školek nám rukama projde tisíce dětí ve věku od 4 do 18 let. Plaveckým dovednostem učíme i děti ze speciálních a praktických škol,“ říká vedoucí plavecké výuky Bc. Zdeňka Nová.

Děti se během deseti nebo dvaceti lekcí naučí základním plaveckým dovednostem, jako splývání, potápění hlavy či vydechování do vody. Ty větší se učí různým plaveckým způsobům a zdokonalují se v nich. Uplavané metry kraulem nebo třeba pod vodou a další plavecké dovednosti se zaznamenávají na Mokré vysvědčení, které se dětem slavnostně předává na poslední lekci. „Na vysvědčení rozdáváme jen jedničky nebo hvězdičky, přičemž jednička je za skvělé výkony a hvězdička je za jakékoli zlepšení, což s hrdostí můžeme dát všem zúčastněným dětem, protože pokrok je vidět vždy,“ komentuje Nová.

Plavecká výuka se přes prázdniny nekoná, začíná se opět od 6. září.


Sportovní zařízení města Příbram, Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka