www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky

2019-04-25 06:41:27 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

Již dnes, ve čtvrtek 25. dubna, se v areálu Nového rybníka koná akce Čarodějnice na Nováku. Začíná se v 16 hodin a připraven je bohatý program. Jediné, co ještě není zcela jasné, je, zda bude zapálena připravená vatra.

Foto

Vše je připraveno, oheň prozatím s otazníky.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Plánovaný program začíná v 16 hodin. Na pódiu bude připraven čarodějnický pódiový program a vystoupení kapely Rocksana. Doprovodný program mimo pódium bude plný výtvarných dílniček, pohybových soutěží, létání na košťatech, vyrábění placek a pavouků nebo malování na obličej. O tyto aktivity se jako vždy postarají pracovníci místních organizací Bedna, Magdalena, Adra, Centrum sociálních a zdravotních služeb a Farní Charita.

„S ohledem na klimatické podmínky, trvající sucho a zejména pak na vydané nařízení HZS Středočeského kraje o zákazu pálení ohňů není v tento okamžik zcela jasné, jestli dojde k zapálení připravené vatry. Nicméně, vatra i s čarodějnicí bude připravena. Stejně tak bude zajištěno avizované opékání buřtů a bohatý program, takže neváhejte přijít, společně si akci užijeme,“ zve místostarosta Jan Konvalinka.

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka