www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Více plavání, příměstský tábor, plavecké závody a sanitární den. To vše čeká návštěvníky Aquaparku Příbram v březnu

2018-03-08 08:26:33 | Sportovní zařízení města Příbram, Miroslava Poláková ©

O jarních prázdninách je veřejnosti bazén k dispozici každý den od 6:00 do 22:00 hodin. V sobotu hned po jarních prázdninách bude z důvodu konání plaveckých závodů naopak bazén pro veřejnost uzavřen. V rámci zkvalitnění poskytovaných služeb je v plánu také sanitární den a to ve čtvrtek 29. 3. 2018.

Foto

Jarní tábor.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram)

Více plavání pro veřejnost
Celé jarní prázdniny (5. 3. - 9. 3. 2018) je pro veřejnost bazén otevřen bez omezení celý den, tedy od 6:00 do 22:00 hodin. Nekoná se plavecká výuka ani kurzy plavání. Tobogany jsou v provozu od 10:00 do 20:00 hodin, sauna je také v provozu a to standardně dle rozpisu. Další možnost dopoledního plavání ve všední den se nabízí v pátek 30. 3. 2018 (státní svátek). Pro veřejnost bude otevřeno od 8:00 do 20:00 hodin, tobogany od 10:00 do 20:00 hodin a sauna od 10:30 do 20:00 hodin pro muže.

Plavecké závody
V sobotu po náloži celotýdenního plavání přijde jeden den omezení. Z důvodu konání plaveckých závodů bude v sobotu 10. 3. 2018 Aquapark uzavřen. V provozu bude pouze sauna a to ve zkráceném režimu od 10:00 do 19:00 hodin pro ženy. Další závody se budou konat v neděli 8. 4. 2018, kdy bude bazén pro veřejnost uzavřen do 13:00 hodin.

První jarní sportovní tábor odstartoval
Sportovní zařízení města Příbram se letos po loňském úspěchu sportovního příměstského tábora konaného o letních prázdninách rozhodlo uspořádat tábor i o jarních prázdninách. „V dnešní době není pro rodiče vždy jednoduché zajistit si v práci na prázdniny svých dětí volno, nebo sehnat hlídání. Proto přicházíme s nabídkou sportovního tábora, který zajistí dětem kvalitní využití volného času,“ říká ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba.

„Na tábor máme nyní přihlášeno celkem 25 dětí. Přihlásily se nám děti jak nové, tak i ty, které u nás byly loni v létě. Zájem rodičů i fakt, že se k nám děti rády vrací, nás nesmírně těší,“ hodnotí účast lektorka tábora.

Sanitární den
Vzhledem k tendenci zkvalitňování služeb a zvyšování spokojenosti zákazníků s čistotou, pořádkem a celkovou kvalitou nabízených služeb bude ve čtvrtek 29. 3. 2018 Aquapark uzavřen a bude zde probíhat sanitární den. „Návštěvníkům se omlouváme za toto omezení, ale některé věci se za provozu zkrátka zvládnout nedají,“ říká manažer Aquaparku Lukáš Kozohorský. Kompletní hloubkové čištění okolí bazénu, dlaždic, veškerého vybavení, desinfekce plaveckých pomůcek, vypuštění malého bazénu, úklid strojovny, čištění jímek a odtoků nebo montáž nového potrubí parní kabiny. To vše bude náplní sanitárního dne.

Mimo provoz bude celý den také sauna.

Jarní tábor.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram)
Jarní tábor.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram)
Jarní tábor.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram)


Sportovní zařízení města Příbram, Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka