www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Venkáč pomalu končí, vystřídá ho každodenní provoz sauny

2018-09-03 08:32:01 | Sportovní zařízení města Příbram, Miroslava Poláková ©

Provoz venkovního bazénu Aquaparku Příbram bude oficiálně ukončen 9. září, do té doby bude otevřeno vždy v závislosti na aktuálním počasí. Den na to bude zahájen každodenní provoz sauny.

Venkovní bazén byl letos v provozu od 1. června a k dnešnímu dni ho navštívilo bez mála 17 500 lidí.

„S návštěvností jsme spokojeni. Těší nás také pozitivní ohlasy návštěvníků, které jsme během sezóny zaznamenali, ať už na skříňky na cennosti, čistotu a teplotu vody nebo nový nábytek. Stejně jako letos, se budeme i příští rok snažit venkovní areál opět o něco vylepšit ke spokojenosti návštěvníků,“ říká manažer Aquaparku Lukáš Kozohorský.

Nejlepší den, z pohledu návštěvnosti, byl 1. srpen, kdy si letní „koupačku“ na venkovní bazén přišlo užít 985 lidí. Zajímavé je, že ten samý den byl dnem s největší návštěvností sezóny i v loňském roce, kdy vstupní bránou prošlo 832 lidí. Denní návštěvnostní rekord 1002 osob z roku 2012 tak nebyl ani letos pokořen, celková návštěvnost sezóny však byla zdařilá a výrazně překonala tu loňskou i předloňskou.

V září se mění provozní doba Venkáče
Prázdniny sice končí, ale léto ještě zdaleka ne. Venkovní bazén tak bude otevřen i část září, a to pondělí až pátek od 13:00 do 19:00 hodin a o víkendu od 11:00 také do 19:00 hodin. Podmínkou je však hezké počasí. Poslední koupací den je naplánován na 9. září.

Sauna v každodenním provozu
Sauna přechází po letním zkráceném provozu opět do provozu každodenního, a to od 10. září. Pro ženy je sauna vyhrazena každé pondělí, čtvrtek a sobotu, mužům patří úterky, pátky a neděle. Ve středu je sauna společná. Provozní dobu a další informace najdete na webu SZM.


Sportovní zařízení města Příbram, Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka