www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Tři opilci havarovali

2017-09-11 10:25:22 | PČR ©

Během víkendu se staly na Příbramsku tři dopravní nehody, u kterých sehrál svou roli alkohol. V sobotu 9. září odpoledne jel Mariánskou ulicí v Příbrami 25letý muž s vozidlem značky Škoda. Nerespektoval či vzhledem ke svému stavu neviděl dopravní značení a vjel do jednosměrné ulice do protisměru jízdy. Poté, co motorista spatřil projíždějící policejní hlídku, začal couvat, a přitom narazil do vzrostlého stromu.

Foto

(Ilustrační foto archiv)

Následně se ještě dotyčný snažil z místa nehody utéct. Dechová zkouška u něj vykázala 0,55 promile alkoholu. Navíc měl také pozitivní test na drogy, konkrétně na pervitin a marihuanu.

Ten samý den v nočních hodinách havaroval v katastru obce Dobříš 24letý muž. Z nezjištěných příčin najel na krajnici a pak sjel mimo vozovku, kde narazil nejdříve do sloupku dopravní značky a dále do vzrostlého stromu. Vůz značky VW Golf se přetočil na střechu. Zraněného šoféra a jeho spolujezdkyni přepravila sanitka do pražské nemocnice. V dechu řidiče hlídka naměřila 0,88 promile alkoholu. Hmotná škoda činila 58 tisíc korun.

V neděli krátce po půlnoci došlo v obci Vysoký Chlumec k další nehodě. Čtyřiadvacetiletý motorista zde vjel do protisměru a poté autem narazil do tújí. Následně se snažil ujet, ale všimla si ho hlídka policie. Na displeji přístroje se objevila při dechové zkoušce hodnota 1,16 promile alkoholu. Nyní se bude muž zpovídat z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Vzniklá škoda byla ve výši 25 tisíc korun.


PČR ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka