www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Studijní lavičky a rodinný koutek. To jsou další novinky v areálu Nový rybník

2019-06-11 08:58:57 | Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©

Celkem tři nové studijní lavičky byly minulý týden umístěny v klidové zóně na Nováku. Další novinkou je právě dokončovaný rodinný koutek, který bude sloužit jako prostor pro rodinné oslavy a přátelská setkání.

Foto

Rodinný koutek.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková)

Lavičky byly umístěny v horní části Nového rybníka, v klidové zóně vedle mini kempu. „Místo pro klidovou zónu bylo zvoleno mimo hlavní ruch kolem pláže a dětských hřišť, ale zase ne příliš daleko, aby bylo v přímém napojení na bistro a pláž,“ říká ředitel SZM Jan Slaba. Studijní lavičky mají stříšku a boční stěny. Stříška zajistí stín a boční stěny zase izolují od okolního ruchu. „Lavičky mohou sloužit jak studentům, tak vášnivým čtenářům, nebo jen tak k odpočinku,“ doplňuje Slaba.

Oproti tomu rušnějším místem pro konání nejrůznějších oslav a sešlostí bude rodinný koutek. Nově vytvořené posezení pro rodiny s dětmi, ale nejen pro ně, vzniká v místě bývalých sprch. Tento prostor si bude možné pronajmout za účelem uspořádání rodinné oslavy, přátelského setkání a podobně. „Mimo tyto rezervace bude rodinný koutek volně přístupný veřejnosti, v případě pronájmu je však nutno počítat s uvolněním prostoru,“ říká Slaba a dodává, že Sportovní zařízení města Příbram p.o. může na základě požadavku zapůjčit gril, nebo připravit catering v nedalekém bistru.

V Areálu Nového rybníka se na zahájení provozu připravuje také nové bistro, dokončuje se rozšíření minizoo a hotové je asfaltové napojení od parkoviště k In-line dráze. Sportovně rekreační areál Nový rybník je skvělým místem pro všechny. Najdete zde pláž, skluzavku, dětské vodní hřiště, obří trampolíny, bosou stezku, volnočasové hřiště, workout hřiště, skatepark, In-line dráhu, minizoo, půjčovnu sportovního vybavení a koloběžek, nový Adventure golf a další vyžití.

Bc. Miroslava Poláková,
tisková mluvčí,
Sportovní zařízení města Příbram

Studijní lavička.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková)
Studijní lavičky.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková)


Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka