www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

SPŠ a VOŠ Příbram stříbrná ve Středočeském kraji

2018-11-08 08:42:58 | SPŠ a VOŠ Příbram, Dr. Tomáš Hlaváč ©

Dne 1.11.2018 na slavnostním večeru v Betlémské kapli v Praze byla vyhodnocena soutěžní anketa nejvýznamnějších zaměstnavatelů Středočeského kraje v hodnocení kvality a úspěšnosti středních škol po ukončení studia jejich studentů – absolventů. Příbramská průmyslovka obsadila v konkurenci všech středních škol našeho kraje velmi lichotivé 2. místo.

Foto

SPŠ a VOŠ Příbram.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Vnímáme toto prestižní ocenění jako pozitivní vyjádření veřejnosti k výsledkům naší práce a jsme velmi rádi, že po ocenění OHK Příbram titulem TOP firma jsme vnímáni i na celokrajské úrovni. Současně je to signál i do našich vlastních řad, že námi stanovená cesta přípravy je správná a úspěšná.

Děkuji tedy i všem kolegyním a kolegům za jejich podíl na tomto skvělém výsledku. Poděkování také patří i všem absolventům naší školy, kteří svou prací vygenerovali toto vynikající hodnocení. Toto příjemné ocenění zapadá do dnešní doby, největší modernizace v historii školy, kdy za téměř 20 milionů korun z prostředků EU a zřizovatele školy jsou obměněny laboratoře a učebny všech studijních oborů a jistě to bude právě to, co zaujme návštěvníky v nadcházejících dnech otevřených dveří 8.11. a 8.12 tohoto roku.

Bližší info na www.spspb.cz.

Dr. Tomáš Hlaváč,
ředitel školy


SPŠ a VOŠ Příbram, Dr. Tomáš Hlaváč ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka