www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Sportovní zařízení města čekají změny

2017-05-17 08:56:45 | Město Příbram, Pavlína Svobodová ©

Rada města Příbrami na svém jednání 15. května 2017 odvolala ředitele příspěvkové organizace Sportovní zařízení města Příbram (SZM) Jiřího Holobradu. Ve své funkci končí ke dni 31. května. K odvolání došlo po vzájemné, oboustranné dohodě.

Foto

Sportovní zařízení města.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

SZM čekají v budoucnu i další změny, kdy by měl aquapark, jako jedna ze tří základních organizačních středisek SZM, fungovat zcela samostatně.

Dočasným vedením organizace byla radou města pověřena Petra Zelenková, dosavadní vedoucí střediska Nový rybník. A to až do doby jmenování a nástupu nového ředitele do funkce.

Na post nového ředitele příspěvkové organizace Sportovní zařízení města Příbram bude vypsáno výběrové řízení.

Sportovní zařízení města Příbram je příspěvkovou organizací Města Příbram, která vznikla k 1. 7. 2004 osamostatněním několika ucelených středisek zajišťujících sportovní a rekreační služby a s nimi spojené aktivity. Organizace nabízí a zajišťuje služby nejen pro obyvatele celého regionu Příbram, ale i regionům sousedním. Organizace zaměstnává celkem 70 pracovníků.

Mezi hlavní náplně služeb, které organizace zajišťuje, patří provozování tělovýchovných a sportovních služeb, provozování tělovýchovných a sportovních zařízení sloužících k regeneraci a k rekondici, ubytovací činnost.

Organizace je rozdělena do 3 základních středisek: Aquapark – Plavecký bazén, Zimní stadion a Nový rybník.


Pavlína Svobodová,
tisková mluvčí


Město Příbram, Pavlína Svobodová ©


Tato diskuse již byla ukončena.
Autor:J. Hodrment Vloženo: 2017-05-22 07:51:12 IP: 176.98.110.***
Příspěvek Vladimíra Čičatky, respektive diskutujícího, který se zde za něho vydával, byl z této diskuse vymazán. Jedná se o flagrantní porušení Kodexu diskutéra. Redakce
Autor:Martin Vloženo: 2017-05-19 23:54:44 IP: 109.72.12.***
Roman: Souhlasím, a jenom bych ještě dodal, že se besedy s názvem S místostarostou na pivo zúčastnilo celkem 17 (slovy sedmnáct) osob, včetně členů TOP09 a novinářů! Poulíček na Fonce ale řekl že přišlo několik desítek občanů.
Autor:Roman Vloženo: 2017-05-19 20:16:00 IP: 176.98.110.***
Místostarosta Švenda pane Walczysko , přehlížel a přehlíží více věcí, vlastně všechny. Několikrát jsem upozornil na problémy v aquaparku, dokonce jsem i psal podnět ohledně popelnic. Nikdy se nic nedělo. Odvolání pana ředitele není populární, nedivte se. Nyní se snad vše rozhýbe. Souhlasím , že ještě pan Fiřtík. Pan Švenda raději točí pivo tam nic nezkazí a není potřeba rozhodování. Jsem rád , že sportovní zařízení dostalo šanci.
Autor:Petr Walczysko Vloženo: 2017-05-19 06:34:38 IP: 176.98.110.***
Konečně. Snad s tím také končí doba "trafik" pro neschopné. Jako patriot si myslím, že takové funkce by měl vykonávat člověk, který cítí s Příbramáky a také tak bude pracovat. Pozn: Z příspěvku pana Radek V. je zřejmé, že nemá dostatek informací. Prostě se někdy stává, že se s někým už dál nedá spolupracovat a musí odejít. O neschopnosti ředitele SZM se vědělo už od jeho nástupu, ale pan pan Švenda takové věci raději přehlížel, než aby konal ve prospěch občanů.
Autor:Martina H. Vloženo: 2017-05-18 14:38:47 IP: 109.72.12.***
Radek V.: Můžete prosím napsat které další odchody lidí z vedoucích pozic máte na mysli? Z kterých odborů a oddělení (ne jmenovitě)? Jenom doufám, že nemáte na mysli Šedivého nebo Škalouda.
Autor:Radek V. Vloženo: 2017-05-18 13:03:00 IP: 163.172.67.***
Ano, Ing. Holobrada je neschopný a nahradí ho, i když dočasně, bez urážky, vedoucí „střediska“ Nový rybník, kde tak maximálně zajištuje sekání trávy. O technických a manažerských znalostech nemluvě. Proč, když paní místostarostka Ženíšková prosadila změnu ve vedení této organizace, to neudělali profesionálně a důstojně a současný ředitel je „vyhozen“ dříve, než je znám jeho nástupce? Proč nedojde prostě jenom k vystřídání na ředitelských postech? Vedení města by si mělo uvědomit, že rozhoduje o lidech a ne o kusech nábytku. Bohužel je to již dlouho nastolený trend, viz i další odchody lidí z Městského úřadu, mj. i z vedoucích pozic na odděleních a odborech.
Autor:Martina H. Vloženo: 2017-05-17 12:03:39 IP: 109.72.12.***
Konečně, bohužel už ale ne za pět minut dvanáct ale po dvanácté. Pan Holobrada na to být ředitelem, zkrátka neměl.

REKLAMA

Šance pro Příbram

REKLAMA

ČSSD

REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka