www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Prožijte hezký den při XI. Zámecké slavnosti v Bukovanech.

2017-06-07 08:21:44 | Kolektiv DOL Bukovany ©

Pokud chcete prožít příjemný den plný pohody a odpočinku v romantickém zámeckém prostředí, přijďte v sobotu 17. června na tradiční akci Dětské odborné léčebny v Bukovanech.

Foto

Prožijte hezký den při XI. Zámecké slavnosti v Bukovanech.
(Zdroj foto: www.lecebnabukovany.cz/)

Připraveny jsou jako každým rokem atrakce a soutěže pro děti, lezecká stěna, skluzavka, skákací hrad, jumping, chůze po laně, střelba lukem a kuší, rytířské zbraně, dravci, jarmark, požární a historická vojenská technika, střelba ze vzduchovky, jízda na koních, malování na obličej, atd., prostě vše to, co bylo možné zajistit pro zábavu dětí a dospěláků.

V celodenním programu od 10.00 do 18:00 hodin nebude chybět dobrá muzika, tanec a divadlo. S chutí vám zahrají: Ginevra, Trapas, O.K.mžik, zatancují populární Příbramské mažoretky, všetančící kroužek Ježata a dámská taneční skupina Dance Lady, Divadlo „Prima den“ pobaví malé i velké svými pohádkami a středověký příběh zahrají udatní Rytíři jedové chýše. Nebude chybět ani večerní tancovačka na obecním hřišti.

Tato největší kulturně–prezentační akce dětské léčebny, kde se léčí děti s různým onemocněním dýchacích cest, se koná v zahradním areálu zámku v Bukovanech u Příbrami.

Vstupné na tuto akci je dobrovolné. Děkujeme všem partnerům a těšíme se na všechny!

Kolektiv DOL Bukovany
www.lecebnabukovany.cz
86 let pomáhá dětem.


Kolektiv DOL Bukovany ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka