www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Pro pět zraněných osob přilétl vrtulník

2019-06-25 07:37:29 | PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©

V sobotu 22. června odpoledne došlo na Příbramsku během šesti hodin ke třem nehodám se zraněním. Celkem utrpělo poranění 11 osob a pro pět z nich dokonce přilétl vrtulník. Vzniklá škoda byla vyčíslena na 1,2 milionu korun.

Foto

(Ilustrační foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

První nehoda se stala po třetí hodině odpolední na silnici I/4 v katastru obce Příbram. Sedmašedesátiletá motoristka jedoucí ve směru na Strakonice dostala na mokrém povrchu vozovky s autem značky Renault smyk, následně přejela do protisměru, kde havarovala do protijedoucího vozidla. To se přetočilo přes střechu a řidič při vypadnutí z něj utrpěl lehké zranění.

Obdobná havárie se odehrála o tři hodiny později v katastru obce Chrást. Osmnáctiletý mladík v zatáčce a za hustého deště uvedl vůz značky Ford Focus do smyku, poté automobil narazil levým bokem do vzrostlého stromu na pravé straně komunikace. Řidiče a jeho o rok mladší spolujezdkyni přepravila do zdravotnického zařízení letecká služba.

V devět hodin večer jel od obce Milín na silnici I/66 24letý motorista. Při vjíždění na hlavní silnici zřejmě nerespektoval dopravní značení „Stůj, dej přednost v jízdě“ a narazil do auta jedoucího od Příbrami, kde seděla těhotná řidička, a dále do vozu, který jel od silnice I/4. V něm cestovalo pět lidí, z toho dvě děti. Ty pak transportoval do nemocnice vrtulník, také šoféra, který vjel do křižovatky. Ostatních pět lidí převezla na vyšetření sanitka.


PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram

REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka