www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Příprava venkovního bazénu na sezónu pokračuje dle plánu, na začátku května se začne napouštět voda

2019-04-29 07:45:05 | Sportovní zařízení města Příbram, Miroslava Poláková ©

Jako každým rokem je po zimě na venkovním bazénu spousta práce. Od začátku dubna probíhá ve venkovním areálu Aquaparku Příbram údržba a převážně zednické práce, s koncem příštího týdne se začne bazén vypouštět a důkladně čistit. Otevření areálu je v plánu na 1. června.

Foto

Příprava venkovního bazénu na sezónu pokračuje dle plánu, na začátku května se začne napouštět voda.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram)

Před samotným vypouštěním, čištěním a následným napouštěním bazénu bylo zapotřebí opravit opadané a poškozené dlaždice, betony kolem bazénu, provést údržbu a kontrolu veškerého zařízení ve strojovně aquaparku a další práce spojené s údržbou. „Tyto práce probíhají již od začátku dubna, nyní se přípravy chýlí ke konci a chystáme se na čištění bazénu jako takového,“ říká manažer Aquaparku Lukáš Kozohorský.

Po důkladné očistě vnitřku bazénu započne jeho napouštění. Vedení SZM upozorňuje na možný pokles tlaku vody v okolních domech. „Bazén se napouští jak vodou z řadu, tak také z vlastního vrtu. Pokles tlaku vody by tak neměl být nijak znatelný, ale považujeme za vhodné na tuto skutečnost obyvatele přilehlých domů upozornit,“ vysvětluje ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba.

Během napouštění bazénu budou v areálu probíhat další práce, jako je kompletní čištění okolí bazénu, odstranění plevele a sekání trávy, údržba beach volejbalových hřišť, výmalba a oprava sociálního zázemí, revize zařízení a hřišť, nátěry okolí bazénu a budovy občerstvení a podobně. Zahájení venkovní koupací sezóny je v plánu na 1. června, termín se však může posunout v závislosti na počasí.

Bc. Miroslava Poláková,
tisková mluvčí,
Sportovní zařízení města Příbram


Sportovní zařízení města Příbram, Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka