www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Příbram je osazována novými kamerovými body, úsekovými měřiči a ukazateli okamžité rychlosti

2018-09-13 07:54:47 | Město Příbram, Pavlína Svobodová, DiS. ©

Z důvodu zvýšení bezpečnosti právě probíhá další etapa rozšiřování městského kamerového dohlížecího systému, nově vzniknou tyto kamerové body: vnitroblok v ulici Čechovská, Školní, Plzeňská, Šachetní, ulice Čs. armády, areál Nového rybníka a Junior klub.

Foto

Příbram je osazována novými kamerovými body, úsekovými měřiči a ukazateli okamžité rychlosti.
(Foto Město Příbram, Pavlína Svobodová, DiS. ©)

Dokončení se plánuje v polovině října tohoto roku. Na posledním jednání zastupitelstva města Příbrami o tom informoval příbramský starosta Jindřich Vařeka.

Podle Vařeky budou z důvodu zvýšení bezpečnosti a plynulosti silničního provozu na území města do konce tohoto roku instalovány i nové úsekové měřiče v ulici Milínská a Žižkova.

„Další čtyři ukazatele okamžité rychlosti vozidel budou instalovány v ulici Balbínova, Evropská, Slivických bojovníků, o čtvrtém místě se jedná,“ uvedl Jindřich Vařeka s doplněním, že ukazatele budou využívány nejen na dopravní statistiky a na upozorňování řidičů, ale je v plánu z nich také pořizovat dokumentaci o dopravních přestupcích.

Podrobnější informace o modernizaci městského kamerového dohlížecího systému najdete zde: https://pribram.eu/aktualni-temata/pribram-modernizovala-kamerovy-system.html.


Pavlína Svobodová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Pavlína Svobodová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka