www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Pavlína Svobodová z příbramské radnice odchází

2018-11-06 12:02:45 | Mgr. Jaroslav Hodrment ©

Bývalá redaktorka Příbramsko.eu a poté tisková mluvčí příbramské radnice Pavlína Svobodová na svém postu končí a odchází pracovat do soukromého sektoru. Na její místo nastupuje šéfredaktorka týdeníku Periskop Eva Švehlová.

Foto

Vlevo Eva Švehlová, vpravo Pavlína Svobodová.
(Foto Zuzana Kučerová)

„Dostala jsem takovou pracovní nabídku, která se neodmítá,“ uvedla Pavlína Svobodová. „Dnešním dnem končí moje působení na pozici tiskové mluvčí příbramské radnice. Odcházím do soukromé sféry, do oblasti PR a marketingu.“

Je vhodné říci, že pozice tiskového mluvčího je velmi náročné, zodpovědné a také nemálo stresující povolání. Vybudovat dobré jméno radnice a v neposlední řadě také dobré jméno města je něco jako vytvořit složité umělecké dílo. Pro představu - Pavlína Svobodová v minulém volebním období sepsala přes 1600 korektních tiskových zpráv, pořídila tisíce fotografií, založila a spravovala městské facebookové stránky, organizovala tiskové konference, prakticky každý den odpovídala na dotazy novinářů i občanů, přispívala do městského periodika Kahan, účastnila se stovek akcí.

„Každému z Vás děkuji za výbornou spolupráci a mnohdy i pomoc. Během čtyř let, které jsem na radnici strávila, jsme všichni společně na poli přenosu informací a čerstvých zpráv obyvatelům (nejen) Příbrami odvedli veliký kus práce,“ napsala Pavlína Svodová do redakcí místních i celostátních periodik, se kterými spolupracovala.

Za server Příbramsko.eu přeji Pavlíně mnoho úspěchů. Pozice v oblasti PR a marketingu v soukromé sféře jí jistě otevře další inspirativní obzory. Na novou práci se moc těší. Nepochybuji o tom, že se i zde osvědčí její pracovitost, zodpovědnost, kreativita, optimismus a slušnost.

Na místo tiskové mluvčí příbramské radnice nastupuje Eva Švehlová, toho času šéfredaktorka týdeníku Periskop. Podle mého názoru je to dobrá volba. Přeji Evičce mnoho zdaru v nelehké práci, která jí na radnici čeká a těším se na spolupráci v novém volebním období.


Mgr. Jaroslav Hodrment ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka