www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Oxygen sbírá medaile a těší se na Mistrovství Evropy

2017-05-16 10:37:30 | Mgr. Markéta Jungerová ©

O víkendu 13. – 14. května 2017 se příbramský Oxygen zúčastnil třetího nominačního závodu ve sportovním aerobiku a FISAF fitness týmech. I poslední závod v jarní sezóně byl pro tento klub velmi úspěšný. Z Brna si seniorský tým nad 17 let přivezl zlatou medaili, kadetky ve věku 11 – 13 let mají také zlato a dva juniorské týmy ve věku 14 - 16 let si rozdělily zlato a stříbro.

Foto

(Foto Oxygen)

Tyto týmy tak potvrdily formu na příští týden, kdy začíná v Karlových Varech Mistrovství Evropy 2017. Tam pojedou tyto čtyři týmy bojovat o evropské medaile. Rodinný tým trenérek Lucie, Daniela a Lenka Chlebnovy věří, že i z tohoto šampionátu si nějaký ten cenný kov Oxygen přiveze.

V Brně se také představily závodnice ve sportovním aerobiku, kde je konkurence obrovská. Kristýna Pacovská v kategorii individuál ženy se umístila na krásném čtvrtém místě a juniorské trio na místě pátém. Trenérky Lucie a Daniela Chlebnovy jsou s výsledky moc spokojené, protože v konkurenci více jak 20 závodnic je obrovský úspěch probojovat se do finálové šestky, kde se její svěřenkyně pohybují celou sezónu.


Mgr. Markéta Jungerová ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka