www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Oxygen na Mistrovství České republiky vybojoval tituly mistrů!

2017-10-18 09:01:36 | Bc. Lucie Chlebnová ©

Ve dnech 7. – 8. října bojovala děvčata z Oxygenu na Mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku a fitness. Oxygen měl na tomto vrcholném domácím závodě sedm závodních týmů a přivezl celkem pět medailí – dvakrát zlato, jednou stříbro a dvakrát bronz.

Foto

Oxygen na Mistrovství České republiky vybojoval tituly mistrů!
(Zdroj foto: Bc. Lucie Chlebnová)

Závod trenérkám splnil všechna očekávání. První místo a titul mistryň republiky získal kadetský tým a také juniorský tým. Druhé místo získaly seniorky, třetí místo juniorský tým. Ve sportovním aerobiku v triu měl obrovský úspěch tým ve složení Hejduková, Macasová a Fenclová, které letos v tomto složení závodí poprvé a vybojovaly ve velkém finále třetí místo a titul druhých vicemistryň republiky. Singlistka Kristýna Pacovská získala ve velké konkurenci finálové páté místo.

„Za těmito krásnými úspěchy stojí nepředstavitelná celoroční dřina. Věříme, že vše zúročíme i na Mistrovství světa v Holandsku, kam dnes odlétáme, a ve čtvrtek nás čeká velké světové finále. Doufáme, že do Příbrami přivezeme medaile a tituly,“ říkají trenérky Lucie a Daniela Chlebnovy.


Bc. Lucie Chlebnová ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka