www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Oxygen má čerstvé vicemistryně světa ve step aerobiku

2018-10-30 08:44:27 | SK Aerobic Oxygen Příbram, Bc. Lucie Chlebnová ©

Dívky z Oxygenu Příbram si přivezly stříbrné medaile z mistrovství světa. Šampionát ve sportovním aerobiku a fitness týmech se konal 16.-19.10. v holandském Leidenu. Sportklub Oxygen měl zastoupení hned ve třech kategoriích step aerobiku – kadet (11-13 let), junior (14-16 let) a také v nejsledovanější kategorii dospělých (17 a více let).

Foto

(Zdroj foto Oxygen)

Tato kategorie byla napjatá až do samého konce, kdy se proházelo pořadí výsledků oproti semifinálovému kolu, ale dívky z Oxygenu dokázaly potvrdit svůj výkon a staly se vicemistryněmi světa 2018.

Příbram se tak může pyšnit stříbrnými medailistkami z mistrovství světa, a to jmenovitě – Karolína Fenclová, Helena Hejduková, Jana Dandová, Tereza Mrázková, Olga Vlková, Tereza Pánová a Daniela Chlebnová, která v kategorii step aerobiku získala již šest titulů mistra světa.

V juniorské kategorii si brousily zuby na medaili dívky z juniorského týmu a ve velké konkurenci si odvezly nakonec čtvrté místo. Pro děvčata z nejmladšího kadetského týmu to byla první zkušenost na světovém šampionátu a odvezly si také krásné čtvrté místo.

Trenérky Lucie a Lenka Chlebnovy jsou s finálovými výkony svých svěřenců velice spokojené a nyní se již soustředí na nadcházející sezónu 2019 a kdo ví, třeba to opět cinkne.


SK Aerobic Oxygen Příbram, Bc. Lucie Chlebnová ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka