www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Osm lehce zraněných osob

2018-09-13 07:10:31 | PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©

Během čtyř dnů se staly na Příbramsku čtyři nehody s lehkým zraněním. Dne 6. září se na silnici I/4 v katastru obce Háje převrhl přívěs na koně i se zvířaty.

Foto

(Ilustrační foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Třiadvacetiletá řidička dostala po projetí táhlé zatáčky s vozidlem smyk a narazila do zadní části odstaveného přívěsu nákladního automobilu. Ženu převezla sanitka s lehčím poraněním do nemocnice, koně byli v pořádku. Vzniklá škoda byla stanovena na 160 tisíc korun.

Následující den ráno v obci Velká Hraštice údajně za jízdy motoristka usnula a narazila do sloupku u vrat domu. Ona a její spolujezdec byli také přepraveni do nemocnice s lehkým zraněním.

V sobotu 8. září v katastru obce Vrančice ohrozil nezjištěný motorista při předjížděcím manévru vozidlo značky Škoda Felicia, které jelo v protisměru. Jeho řidič strhl řízení, poté vyjel vlevo mimo komunikaci, kde na přilehlém poli havaroval, vůz skončil na levém boku. Šofér a jeho tři spolujedoucí skončili v nemocnici.

V katastru obce Petrovice havaroval v neděli odpoledne 68letý motorkář. Nezvládl řízení motocyklu značky Yamaha, kdy prudce zabrzdil při projíždění zatáčky, následně dostal se strojem smyk, přejel do protisměru a svou jízdu zakončil převrácením do příkopu. Hmotná škoda činila deset tisíc korun.


PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka