www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Omezený provoz zimního stadionu, v září se nebude konat veřejné bruslení

2017-09-04 08:27:32 | SZM, Miroslava Poláková ©

Během září budou probíhat dokončovací práce na rekonstrukci šaten a provoz zimního stadionu tak bude omezen. Z toho důvodu nejsou na září vypsané termíny veřejného bruslení. 21. 9. bude do 15:00 hodin zavřeno. Od 14. 9. se bude konat bruslení pro seniory.

Foto

Omezený provoz zimního stadionu, v září se nebude konat veřejné bruslení.
(Foto SZM)

Ve velké hale zimního stadionu právě probíhá rekonstrukce šaten pro sportovce. V nejbližší době se budou pokládat gumy (podlahy) a instalovat nábytek. Provoz haly tak běží v omezeném provozu a některé tréninky a zápasy se musí přesunout do malé haly. Z toho důvodu se nebude v září konat veřejné bruslení, nicméně mohou být vypsány termíny mimořádného veřejného bruslení, podle situace.

21. 9. se bude na zimním stadionu konat tematické cvičení hasičského sboru. To bude probíhat až do 15:00 hodin a ruší se tak bruslení pro seniory, které se bude jinak konat pravidelně od 14. 9. každé úterý a čtvrtek v čase od 09:30 do 10:30 hodin.

Po odehraných zápasech a přátelských utkáních během léta nyní vstupují do tréninkových jednotek i mužstva z hobby ligy a další komerční subjekty. Sezóna je tak v plném proudu.

3. 9. od 14:00 do 18:00 hodin zahajuje na velké hale sezónu místní hokejový klub HC Příbram. Těšit se můžete na exhibiční zápas mezi HC Příbram A proti výběru a Veroniku Kašákovou v roli moderátorky. Výtěžek z dobrovolného vstupného poputuje k dětem z dětských domovů.

Miroslava Poláková,
Sportovní zařízení města Příbram


SZM, Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka