www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Od dubna lze přihlásit děti na letní příměstské tábory Sportovního zařízení města Příbram, jarní termín je již plně obsazen

2019-03-06 08:23:07 | Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©

Přihlášky na letní termíny oblíbeného sportovního tábora budou přijímány od 1. 4. 2019, ke stažení jsou již nyní. Dva termíny tábora se konají v červenci a jeden začátkem srpna.

Foto

Od dubna lze přihlásit děti na letní příměstské tábory Sportovního zařízení města Příbram, jarní termín je již plně obsazen.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram)

Letní Sportovní příměstský tábor pořádá Sportovní zařízení města Příbram v termínech: 8. – 12. července, 22. – 26. července a 5. – 9. srpna 2019. Program probíhá každý den od 8.00 do 15.30. Zahrnuje plavání a hry ve vodě, pohybové a míčové hry či výtvarné tvoření. Během tábora instruktorky využívají s dětmi prostory Aquaparku, venkovního koupaliště, Sportovní haly a Areálu Nového rybníka. V rámci procházek navštěvují různá zajímavá místa v Příbrami a učí děti novým dovednostem.

Jak své dítě přihlásit?
V kanceláři Aquaparku Příbram (zezadu budovy) si vyzvedněte přihlášku, kde naleznete podrobný program, více informací a pokyny k platbě. Přihlášku si můžete také stáhnout na webu szm.pb.cz.

Děti lze přihlásit buď na celý tábor, nebo jen na jednotlivé dny. V případě plné obsazenosti však budou preferovány přihlášky na celý týden.

Tábor je určen pro děti od 6 do 14 let a kapacita každého termínu je omezena na 35 dětí.

Vyplněné přihlášky budou přijímány od pondělí 1. 4. 2019 v kanceláři Aquaparku nebo e-mailem na Polakova@pb.cz, až do naplnění kapacit. Přihlášky zaslané před stanoveným termínem nebudou evidovány.

Cena:
celý týden (5 dní): 2400 Kč
1 den: 550 Kč
V ceně tábora je každý den oběd

Bc. Miroslava Poláková,
tisková mluvčí,
Sportovní zařízení města Příbram


Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka