www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Novinky z TC Vitality Březnice

2019-03-21 06:45:53 | TC Vitality Březnice z.s., Stanislav Veselý ©

Stejně jako v minulých letech, tak i v tom letošním, se v TC Vitality Březnice z.s. vše s předstihem připravuje na blížící se letní tenisovou sezónu. S prvním jarním sluníčkem přichází u všech tenistů, rekreačních i závodních, velká chuť si znovu zahrát na voňavé antuce.

Foto

(Foto TC Vitality Březnice z.s.)

Již koncem dubna se rozeběhnou tradiční soutěže smíšených družstev, ve kterých budou klub a město Březnici reprezentovat hráči a hráčky všech věkových kategorií - minitenis, babytenis, mladší žactvo, starší žactvo, dorost a dospělí.

Rostoucí zájem o hraní tenisu se projevuje také ve velikosti členské základny, která momentálně dosahuje výše 219 členů, z nichž je 117 dětí a mládežníků.

Vrcholem letní sezóny jsou letní prázdniny, během nichž bude kapacita našeho zařízení téměř 100% vytížena a proběhnou zde různé sportovní a tenisové kempy a turnaje.

Také Tenisová škola Jiřího Veselého, která s klubem dlouhodobě spolupracuje, neustále rozšiřuje svoji činnost a hledá nové talenty. Pro všechny nové zájemce o pravidelný kvalifikovaný tenisový trénink, z řad dětí, mládeže i dospělých, se koná v neděli 31.03. 2019 od 16.00 do 18.00 hodin v naší tenisové hale NÁBOR DO TENISOVÉ ŠKOLY.

Závěrem bych chtěl všem našim členům popřát úspěšnou letní tenisovou sezónu a hodně radosti a pohody nejen na dvorci, ale i v osobním životě.

Stanislav Veselý
místopředseda a manažer klubu,
TC Vitality Březnice z.s.


TC Vitality Březnice z.s., Stanislav Veselý ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka