www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Nové světelné tabule se již montují. Zimní stadion bude zase o krok dál

2018-03-20 08:17:54 | Sportovní zařízení města Příbram, Miroslava Poláková ©

Od pondělního rána se na Zimním stadionu pracuje na demontáži starých světelných tabulí a následně se budou montovat tabule zbrusu nové, ledkové. Spolu s takzvanými scoreboardy se budou instalovat také světelné majáky na branky.

Foto

Demontáž starých světelných tabulí.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram)

Na starých tabulích již byl občas trochu problém vůbec přečíst skóre. Žárovky praskaly jako na běžícím pásu a údržba byla náročná. Proto se Sportovní zařízení města Příbram rozhodlo investovat do zbrusu nových ledkových světelných ukazatelů. Společně s nimi budou montovány i světelné brankové majáky, které zase zajistí větší komfort rozhodčím.

Scoreboardy byly zadané do výroby na míru začátkem roku, nyní jsou již společně se světelnými majáky na Zimním stadionu a čekají na montáž, která bude dokončena během zítřejšího dne. Kompletní zařízení včetně klaksonu, světelných majáků, dopravy a montáže vyjde na 364 000,- Kč bez DPH.

„Investice je to nutná a posune úroveň Zimního stadionu opět o pořádný kus nahoru. Byla by škoda mít nové mantinely, moderní elektrickou rolbu, led osvětlení hrací plochy, pěkné šatny a zázemí a přitom nevidět skóre a vstřelený gól,“ komentuje investici ředitel Sportovního zařízení Jan Slaba a dodává, že všechny tyto nové prvky budou nyní ve zkušebním provozu a na reprezentační utkání 4. a 5. dubna bude vše připraveno a řádně vyzkoušeno.

Časoměrné zařízení je určeno pro měření a zobrazení všech údajů o utkání podle požadavků pravidel ledního hokeje. Vysoce svítivé LED diody zajistí dobrou čitelnost údajů i z ostrých úhlů. Ovládání celého zařízení zajišťuje mikroprocesorový ovládací pult se sofistikovaným řídícím programem.

Staré tabule.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram)
Nové tabule.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram)


Sportovní zařízení města Příbram, Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka