www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Nepozornost se nevyplácí

2019-02-12 10:11:49 | PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©

V pátek 8. února se před sedmou hodinou ranní stala na silnici I/18 v katastru obce Svatý Jan dopravní nehoda. Řidič nákladního vozidla narazil do zadní části přívěsu, na kterém byl naložen osobní automobil. Při střetu došlo k poškození přívěsu, zadní části převáženého auta i vozu, který ho vezl.

Foto

(Ilustrační foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Motorista utrpěl těžké zranění a sanitka ho transportovala do nemocnice. Druhého řidiče a jeho spolujezdce po vyšetření popustili z nemocnice domů. Vzniklá škoda byla stanovena na 320 tisíc korun.

Ten samý den v odpoledních hodinách si nevšiml 35letý šofér 69letého cyklisty na elektro kole, který jel po silnici I/18 ve směru na Bohutín. Řidič uvedl, že byl oslněn sluncem a následně zpětným zrcátkem i bokem auta do cyklisty narazil. Ten s lehkým zraněním skončil v nemocnici.

V sobotu brzy ráno havaroval na dálnici D4 v katastru obce Nová Ves pod Pleší 24letý motorista. Přehlédl přes sebou jízdní soupravu a narazil do zadní části přívěsu, který se poté odrazil mimo vozovku, kde se z něj vysypal převážený náklad vrat a drobné nářadí. Jak se ukázalo, dotyčný byl pod vlivem alkoholu, hlídka u něj naměřila více než jedno promile alkoholu. Muž byl s poraněním lehčího charakteru přepraven na ošetření. Hmotná škoda činila 330 tisíc korun.


PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka