www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Nehody v letošním roce

2018-01-03 09:50:50 | PČR ©

V novém roce došlo na Příbramsku ke třem nehodám se zraněním. Dne 1. ledna havaroval ve tři hodiny ráno v Příbrami 25letý řidič. Při vjíždění na kruhový objezd v ulici Karla Kryla se zřejmě plně nevěnoval řízení a narazil do zídky ve středu objezdu.

Foto

(Ilustrační foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Vozidlo značky seat se poté přetočilo přes střechu. Jak se ukázalo, muž řídil pod vlivem alkoholu. Hlídka u něj naměřila 1,83 promile. Sanitka ho následně převezla do nemocnice s lehkým zraněním. Hmotná škoda byla vyčíslena na 30 tisíc korun.

Dne 2. ledna odpoledne se stala nehoda v katastru obce Osečany. Třiadvacetiletá žena po projetí zatáčky vyjela vpravo mimo komunikaci, kde narazila do stromu a do břehu meze. Auto poté skončilo na střeše. Údajně se zalekla protijedoucího osobního vozu. Motoristka utrpěla poranění lehčího charakteru. Škoda byla v tomto případě ve výši 70 tisíc korun.

Dvě hodiny poté se odehrála nehoda v katastru obce Vrančice. Dvaašedesátiletý šofér jel s vozidlem značky Škoda Superb po silnici I/4 ve směru na Prahu a z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde čelně havaroval do protijedoucího automobilu. Oba motoristé vyvázli s lehkým zraněním, spolujedoucí ze superbu přepravil sanitní vůz s těžkým poraněním do pražské nemocnice. Způsobená škoda se vyšplhala na 460 tisíc korun.


PČR ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka