www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Nehody na zasněžených vozovkách

2018-03-08 08:12:19 | PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©

Včerejší zasněžené vozovky překvapily nejednoho řidiče. Příbramští policisté řešili dne 6. března šest dopravních nehod, při kterých vznikla škoda přesahující 200 tisíc korun.

Foto

(Ilustrační foto archiv)

V ranních hodinách se stala nehoda v katastru obce Rybníky. Po projetí zatáčky dostala 30letá motoristka s vozem smyk a bokem auta narazila do vzrostlých stromů. Ze zdemolovaného vozidla ji museli vyprostit hasiči a sanitka ji pak převezla s těžkým zraněním do pražské nemocnice. Další dvě ranní nehody se obešly bez zranění. Probíhaly však obdobným způsobem, nejdříve po projetí zatáčky smyk a následný náraz. V Pičíně havaroval 26letý řidič do oplocení domu a v katastru obce Trhové Dušníky skončila 34letá žena ve stromě.

Odpoledne byla přepravena 25letá řidička s poraněním lehčího charakteru do nemocnice k ošetření. U obce Obory po smyku narazila do vyústění vodoteče a do svahu silničního příkopu. V Bratkovicích 21letá žena čelně havarovala do sloupu telefonního vedení a po přetočení ještě zadní částí auta do silničního příkopu. V nočních hodinách utrpěl 22letý muž lehké zranění poté, co mezi obcemi Sedlčany a Osečany vyjel na namrzlé silnici vlevo mimo komunikaci a vůz se poté přetočil na střechu.


PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka