www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Napadl několik policistů i personál nemocnice

2018-05-04 10:12:22 | PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©

Dne 1. května v nočních hodinách se odehrál incident na benzínové čerpací stanici na Milínsku. Nejdříve 19letý mladík zavolal na policii s tvrzením, že byl napaden jinou osobou. Po příjezdu hlídky na místo, která událost měla prověřit, ale začal být muž velmi agresivní a vulgárně urážel policisty. U toho však neskončil, poté, co neuposlechl výzvy policistů, je dokonce fyzicky napadl.

Foto

(Ilustrační foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

V napadání a vyhrožování usmrcením pokračoval i v nemocnici. Zdejší personál také častoval sprostými slovy i výhrůžkami a fyzicky napadl další policejní hlídku. Jak se ukázalo, dotyčný byl značně opilý. V dechu mu následně příslušníci policie naměřili téměř dvě promile alkoholu.

Po převezení do policejní cely řádil dál. Poničil její vybavení a způsobil škodu ve výši několika tisíc korun. Příbramští kriminalisté mu 2. května sdělili obvinění z přečinu násilí proti úřední osobě, vyhrožování s cílem působit na úřední osobu, poškození cizí věci a výtržnictví. Za tyto činy stanovuje trestní zákoník až čtyři roky pobytu za zamřížovanými okny.


PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka