www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Na Novák opět přiletí čarodějnice

2019-04-18 09:35:09 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS.©

Jednou z oblíbených akcí v areálu Nového rybníka jsou právě Čarodějnice. Ty letos přiletí ve čtvrtek 25. dubna. Akci pravidelně připravuje město ve spolupráci s Městskou policií Příbram a Centrem sociálních a zdravotních služeb.

Foto

Z minulých ročníků.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Bude se kouzlit, soutěžit, vařit očarované lektvary, opékat špekáčky, zapalovat hranice s čarodějnicí a také koncertovat. To vše zažijete při akci Čarodějnice na Nováku v čase od 16 do 19 hodin.

„Čarodějnická akce je oblíbená a vždy se těší pěkné návštěvnosti. Je fajn, když lidé přijdou patřičně oděni v kostýmech čarodějnic, černokněžníků a jiných podobných magických figur. Ať už přijdete v kostýmu nebo bez něj, těšíme se na vás!,“ zve na akci místostarosta Jan Konvalinka.

Od 16 hodin budou připravena všechna čarodějnická zastavení, kde děti budou moci soutěžit, plnit úkoly nebo si nechat namalovat něco „pěkného“ na obličej. Hranice s čarodějnicí vzplane v 17 hodin, takže přijďte včas. O půl hodiny později, tedy v 17.30 začne koncert hudební skupiny Rocksana.

Program je připraven, stejně jako špekáčky, které jsou pro děti i v letošním roce, díky firmě Zeman maso-uzeniny, zdarma. Nezbývá tedy nic jiného než ve čtvrtek přijít. Poděkování patří vedle zmíněné firmy Zeman maso-uzeniny také Hořovické pekárně a spolupracujícím organizacím jako je Magdaléna Příbram, Adra či Bedna.

Eva Švehlová, DiS.,
tisková mluvčí


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS.©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka