www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Letošní první Farmářské trhy na Hořejší Oboře

2018-03-13 10:35:13 | Město Příbram, Pavlína Svobodová ©

Mám velikou radost, že mohu Vás i Vaše čtenáře pozvat na letošní první Farmářské trhy Hořejší Obora Příbram. Uskuteční se v sobotu 17. března od 8 do 13 hodin a budou ve znamení blížících se Velikonoc. Přijďte uvítat jaro společně s námi!

Foto

(Foto z upoutávky)

První třicítka prodejců přivítá návštěvníky s převážně velikonočním prodejním sortimentem, jakým jsou sváteční velikonoční vazby, dekorace, malovaná vajíčka, pomlázky, perníčky, velikonoční pečivo a nádivka. Nebudou chybět ani sýrové a uzenářské delikatesy, teplá uzená žebra, poctivá polévka, zdravé sladkosti bez cukru, kvalitní med, pečená jablka, belgické vafle s ovocem a výborná káva, vína, horká čokoláda, mošty a mnoho dalšího.

V prodeji budou také jarní květiny a ovocné stromky pro zahrádkáře. Velkým překvapením hlavně pro malé farmáře bude v dětské velikonoční dílně pletení pomlázek, velikonočních věnců z proutí a setí osení.

V současné době město organizuje trhy vždy první a třetí sobotu v měsíci od 8.00 do 13.00 hodin pro obyvatele Příbrami a celého okolí.

Přijďte si pro jarní inspiraci, můžete se u toho výborně pobavit, najíst a napít! Termíny dalších Farmářských trhů najdete na FB stránkách trhů zde: Farmářské trhy Obora Příbram.

Na Vaši návštěvu se těší realizační tým Obecního živnostenského úřadu.

Pavlína Svobodová,
tisková mluvčí


Město Příbram, Pavlína Svobodová ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka