www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Letní kino v sobotu nabídne film Jurský svět: Zánik říše

2018-07-20 07:18:23 | Sportovní zařízení města Příbram, Miroslava Poláková ©

Pokračování jednoho z nejúspěšnějších filmů všech dob si mohou návštěvníci příbramského letního kina vychutnat již tuto sobotu. Promítání začíná ve 21:00 hodin.

Foto

Letní kino v sobotu nabídne film Jurský svět: Zánik říše.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram)

První premiérový film se v letním kině promítal v červnu. Na film Solo: Star Wars story přišlo téměř 150 návštěvníků. „Tuto sobotu to budou dinosauři s Jurského světa. Nenechte si ujít jedinečnou atmosféru letního kina, a přijďte na film promítaný pod širým nebem,“ zve k návštěvě ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba, který se netají tím, že on sám je velkým fanouškem letního kina. Třetí z plánovaných filmových premiér Úžasňákovi 2 se bude promítat v srpnu.

Pro letošní sezónu bylo do letního kina zapůjčeno digitální promítací zařízení, které umožňuje promítání novějších a premiérových filmů. „Pokud bude zájem, rádi bychom naplánovali ještě jedno promítání, a to pravděpodobně na září. Tentokrát by si výběr filmu v anketě odhlasovali sami diváci,“ komentuje Slaba.

V návaznosti na návštěvnost letošního promítání se rozhodne o budoucnosti letního kina. Ve hře je varianta návratu k analogovému promítání, tedy promítání pouze starších snímků. Druhou možností je pokračování v jednorázovém zapůjčení digitálního zařízení a promítat méně často, zato nové filmy. Třetí možností je digitální zařízení zakoupit a promítat nové filmy celé léto.

„Poslední varianta je z mého pohledu asi nejzajímavější, avšak zároveň také nejnákladnější. Z toho důvodu letos testujeme, jak velký zájem o nové filmy vlastně je a podle toho se rozhodneme,“ dodává na závěr Slaba.

Sobota 21. 7. 2018 - Jurský Svět: Zánik říše – dabing, začátek promítání: 21:00 hodin, vstupné 120 Kč

Trailer k filmu (youtube.com)


Sportovní zařízení města Příbram, Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka