www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Letní kino na konci června ovládne česká legenda Chinaski

2019-05-17 08:44:46 | Martin Janota ©

Ať už chcete oslavit vysvědčení a konec školního roku, nebo si chcete užít parádní večer před tím, než odjedete na zaslouženou dovolenou, nezapomeňte si do svého diáře poznamenat datum 28. června 2019. V tento den totiž v příbramském letním kině zahraje jedna z nejznámějších českých kapel Chinaski.

Foto

Letní kino na konci června ovládne česká legenda Chinaski.
(Zdroj foto Bc. Martin Janota)

Dosavadní zájem o vstupenky slibuje vynikající atmosféru. Chinaski k nám přiveze své nejznámější hity, ale i aktuální pecky z alba Není nám do pláče.

Areál se bude otevírat už v 17 hodin. Před kapelou Chinaski ještě vystoupí příbramský zpěvák Michal Kindl a kapela Like-it. Od 20 hodin se pak můžete těšit na Michala Malátného a další členy kapely Chinaski, kteří vás budou bavit až do 22 hodin.

Skupina Chinaski vnikla již v roce 1987. Během své existence vydala desítky hitů, jako je Dlouhej kouř, První signální, Klára, Víno, Stížnost, Drobná paralela a mnohé další. Kapela si za to vysloužila u kritiků i odborných porot hned několik prestižních cen.

Pokud si chcete tyto pecky zabroukat společně s Malátným a dalšími stovkami fanoušků, nezapomeňte si na 28. června zakoupit lístky. Ty jsou už v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal a TicketLive. V Příbrami a okolí si je můžete vyzvednout například na těchto místech: Knihovna J. Drdy Příbram, tel. 318 626 486, AJV Příbram, CK Lucie, Tipsport Sedlčany nebo Tipsport Dobříš.Martin Janota ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka