www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Jubilejní desátá Kavárna U Nulté hodiny v D-klubu

2019-03-26 07:42:45 | Divadlo Antonína Dvořáka, Andrea Vasilová ©

Březen je tady a s ním další Kavárna U Nulté hodiny. Hostem jubilejní kavárny bude v pátek 29. března od 19 hodin Libor Michvocík.

Foto

D-klub.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Libor se narodil v Písku roku 1972, od roku 1988 žije v Příbrami. Známý je nejen díky svému zaměstnání, ale díky svému cestování se stal spisovatelem. Jeho první knížka 528 dní v Pákistánu je autentický deníkový záznam zakladatele technických služeb na malém městě v Pákistánu, který zde pracovně pobyl rok a půl. Autor v knize popisuje zábavnou formou své dojmy a postřehy, nechybí ani vtipné glosy.

Druhá kniha Zaručený adrenalin aneb „Ze života smečky“ obsahuje 25 povídek, kdy autorem je čtyřnásobný otec a všímá si tak drobných krás, které mu život v kalupu přináší.

Liborova kniha 528 dní v Pákistánu měla velký ohlas a brzy byla vyprodaná. Ohlas udělal autorovi velkou radost, že začal na blogu I-dnes zveřejňovat postřehy z vlastního rodinného života. S příbramským písničkářem Petrem Vašinou si vymysleli besídku Muži z Hauzu, kde Libor čte a Petr hraje, se kterou pravidelně vystupují.

Povídání bude opravdu bohaté a zajímavé. A nejen o knihách a blogu. Těšit se můžete i na krátké autorské čtení. Libora bude doprovázet Zuzana Balíková, 14letá autorka poezie, vítězka literární soutěže Příbram Hanuše Jelínka 2018.

Vstupenky si můžete koupit na všech prodejních místech divadla.


Divadlo Antonína Dvořáka, Andrea Vasilová ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka