www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Jarní úklid se nevyhne ani Aquaparku Příbram. Na Zelený čtvrtek bude zavřeno, ve svátky otevřeno

2019-04-16 07:56:29 | Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©

Sanitární den připadl letos opět na první den velikonočních prázdnin, tedy čtvrtek 18. dubna. Bazén včetně sauny bude celý den uzavřen. Pro pátek 19. dubna a Velikonoční pondělí platí provozní doba stejná jako v neděli.

Foto

Dětský bazén.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram)

Sanitární den se koná zpravidla dvakrát do roka, a to jednou na jaře a podruhé po letních prázdninách. „Kromě každodenního úklidu je čas od času potřeba vyčlenit si více času i na úklid generální. Navíc některé práce, jako je například oprava dlaždic či silikonů, lze za běžného provozu realizovat jen stěží,“ hodnotí nutnost sanitárních dnů manažer Aquaparku Lukáš Kozohorský a dodává, že práce začínají vždy již po provozní době dne předchozího a pokračují až do ranních hodin dne následujícího.

Provoz o Velikonocích

Ve svátek je vždy otevřeno od 8:00 do 20:00 hodin, tobogany jsou v provozu od 10:00 do 20:00 hodin a sauna od 10:30 do 20:00 hodin. O velikonočních prázdninách se nekonají žádné kurzy plavání ani sobotní lekce Aquagymu. Nutno je však počítat s možností pronájmu plaveckých drah. Polovina bazénu bude obsazena v pátek od 10:00 do 12:00 hodin a v pondělí od 15:00 do 17:00 hodin. Sobotní ranní plavání pro seniory se koná beze změny.

Veselé Velikonoce!

Úklidový stroj.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram)


Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka