www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Jarní gospelový koncert příbramské nemocnice se již blíží

2018-04-25 09:12:13 | Oblastní nemocnice Příbram, Bc. Martin Janota ©

Na letošní jaro opět připravujeme již tradiční jarní gospelový koncert. Do Příbrami za našimi pacienty, dobrovolníky, zaměstnanci a všemi ostatními, kteří mají rádi živou a melodickou muziku, přijede pražský sbor Maranatha Gospel Choir. Poslechnout si ho budete moct ve středu 16. května od 17.00 hodin.

Foto

Jarní gospelový koncert příbramské nemocnice se již blíží.
(Foto Oblastní nemocnice Příbram, Bc. Martin Janota)

Maranatha Gospel Choir patří mezi největší a neuznávanější české smíšené pěvecké sbory, v jehož repertoáru najdeme především současný gospel, ale i RnB, soul nebo tzv. populární hudbu. Sbor čítá více než 50 zpěváků (do Příbrami jich přijede kolem 40) a na pódiu jej doprovází živá kapela.

Protože gospel je  temperamentní až taneční hudba a protože při koncertech se i tleská a tančí, uskuteční se koncert, pokud nám vyjde počasí, před hlavním vstupem do nemocnice (Příbram 1, prostor před fontánu u pavilonu C), v opačném případě proběhne koncert v přednáškovém sále nemocnice.

Členové sboru se jako každý rok vzdali nároku na honorář, vstup na koncert je tak i letos zdarma. Přivítat můžeme i vozíčkáře či jinak handicapované – vstup na koncert je bezbariérový.

Přijďte mezi nás ve středu 16. května 2018 od 17:00 hodin a užijte si nádhernou hudbu ve špičkovém provedení báječných lidí.

Bc. Martin Janota,
specialista pro styk s veřejností


Oblastní nemocnice Příbram, Bc. Martin Janota ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka