www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Hobojista Vilém Veverka se vrací na místo činu. Nenechte si ujít Příběhy v tónině života

2018-05-10 09:01:21 | Radka Svobodová ©

ZMĚNA! 10. května 2018 v rámci komponovaného pořadu PhDr. Jiřího Vejvody vystoupí místo avizovaného klavírního virtuosa Ivo Kahánka přední český hobojista Vilém Veverka, který tak naváže na své loňské nezapomenutelné vystoupení v kostele sv. Jakuba. Opět po roce tak potěší publikum Hudebního festivalu Antonína Dvořáka Příbram, tentokrát v prostorách Památníku A. Dvořáka ve Vysoké u Příbrami.

Foto

Hobojista Vilém Veverka se vrací na místo činu. Nenechte si ujít Příběhy v tónině života.
(Zdroj foto: Radka Svobodová)

„Úsloví, že jedinou jistotou v životě je nejistota, platí i v Příbrami pro mou talk show Příběhy v tónině života. K nezbytné změně se ovšem famózní hobojista Vilém Veverka postavil čelem: Bleskově navrhl dramaturgii hudby, která bude moje slovo doplňovat. Na oplátku i pro něj přidám na jevišti pár historek navíc. Třeba, jaká je souvislost mezi Antonínem Dvořákem a gangsterem Al Caponem. Věřte, že překvapivá!“, komentoval změnu PhDr. Jiří Vejvoda.

A jelikož ještě několik vstupenek zbývá, můžete u této krásné události být i vy. Více informací na www.hfad.cz, kde máte i možnost zakoupit vstupenky, stejně jako na www.ticketportal.cz.


Radka Svobodová ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka