www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Gospely roztančí příbramskou nemocnici již příští úterý

2017-06-13 07:10:47 | Bc. Martin Janota ©

Již příští úterý 20. června se uskuteční další koncert gospelového sboru Maranatha Gospel Choir, který s Oblastní nemocnicí Příbram spolupracuje již několik let. Díky tomu se nejenom pacienti nemocnice, ale i široká veřejnost může těšit na energickou, melodickou a taneční gospelovou hudbu v podání jednoho  z nejuznávanějších gospelových sborů v České republice.

Ten často spolupracuje se zajímavými českými i zahraničními hudebníky, letos se kromě jiného chystá se svým vystoupením i do Dánska.

Maranatha Gospel Choir podpoří v nemocnici zaměstnance, pacienty, přátele a další veřejnost už v úterý 20. června od 17:00 hodin. Pokud bude jen trochu hezky, uskuteční se toto vystoupení pod širým nebem, před hlavním vstupem do nemocnice. Jako každý jiný rok doprovodí sbor živá kapela, složená z profesionálních hudebníků. Ve vystoupení nebudou chybět známé i méně známé  gospelové skladby, populární písně v gospelových úpravách včetně letošních novinek, a to upravených verzí songů Boba Marleyho, Michaela Jacksona, Sister Sledge a dalších.

Sbor se opět vzdal svého nároku na honorář, a tak je jako vždy vstup na koncert zcela zdarma. Prostor před hlavním vstupem do nemocnice, kde se koncert uskuteční, je bezbariérový. Přijít tak mohou i ti z nás, kteří mají větší či menší handicap. V případě velké nepřízně počasí se koncert uskuteční v přednáškovém sále nemocnice (pavilon C, 4. Patro)

Přijďte se přesvědčit, že hudba opravdu dokáže léčit. 20. června se v nemocnici bude od 17 hodin zpívat, hrát, tleskat i tančit.

Ukázka od Maranatha Gospel Choir


Bc. Martin Janota ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka