www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Galerie v říjnu a listopadu

2017-09-08 09:20:17 | Galerie Františka Drtikola ©

Galerie Františka Drtikola v Příbrami Vás zve na říjnové a listopadové akce. 10. října od 19 hodin to bude LÁSKA NA KŘÍDLECH MOTÝLÍCH, šlágry z první republiky, plné rytmu, tance, inspirace, čistých ideálů, romantických lásek a snů. 17. října od 18 hodin to bude komponovaný pořad s dramatikem, výtvarníkem VLADIMÍREM FRANZEM.

Foto

(Z upoutávky)

Vážení přátelé, rádi bychom Vás informovali o předprodeji vstupenek na akce pořádané galerií v říjnu a listopadu

10. října od 19 hodin LÁSKA NA KŘÍDLECH MOTÝLÍCH

Šlágry z první republiky, plné rytmu, tance, inspirace, čistých ideálů, romantických lásek a snů. Swingová hudba v podání dámského tria SESTRY HAVELKOVY, které znáte z působení v Originálním pražském synkopickém orchestru, později Melody Makers Ondřeje Havelky. Celé roky zůstávají zpěvačky Anna Vránová, Petra Kohoutová a Olga Bímová věrné taneční a jazzové hudbě počátku 20. a 30. let minulého století, kterou posluchačům předávají s vytříbeným citem pro duch doby, s patřičnou nostalgií, elegancí i humornou nadsázkou.

17. října od 18 hodin VLADIMÍR FRANZ – Ta je ale krásná, ta naše země

Komponovaný pořad, ve kterém nás hudební skladatel, dramatik a výtvarník prof. JUDr. Vladimír Franz provede hudbou skladatelů, kteří působili v našem kraji

10. listopadu od 19 hodin KOČOVNÉ DIVADLO AD HOC – Nové Tv

Oblíbený divadelní soubor představí svoji novou hru na prknech Malé scény Divadla A. Dvořáka. Vstupné 200 Kč, prodej vstupenek od 8.9. v galerii na výstavě Jiřího Slívy. Otevřeno denně kromě pondělí od 9 do 17 hodin.

Galerie Františka Drtikola Příbram
Telefon 739 983 876


Galerie Františka Drtikola ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka