www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Film Edith Piaf v Letním kině Příbram

2017-08-03 10:05:23 | Redakce ©

Ve čtvrtek 10. srpna se v příbramském letním kině promítá film Edith Piaf. Začíná se už ve 21 hodin! Vstup 20 korun, občerstvení zajištěno.

Foto


(Foto CSFD.cz ©)

Minulou sezónu město Příbram po třech letech otevřelo brány letního kina pro promítání pod širým nebem. Koncerty se na tomto místě konají v letním období každou chvíli, ale nepromítalo se. "Vloni jsme si vyzkoušeli, že zájem ze strany diváků o promítání je poměrně veliký, proto v něm pokračujeme i letos," uvedla tisková mluvčí radnice Pavlína Svobodová. Na otázku, proč se tentokrát promítá zrovna ve čtvrtek odpověděla: "Řekli jsme si, že čtvrtek je takový malý pátek. Tak bychom si mohli dopřát pohodu v letňáku s výhledem víkendu za dveřmi. Promítáme za jakéhokoliv počasí."

Technologie promítání je podle mluvčí špičková, ale bohužel analogová. Filmy jsou tedy promítány klasicky přes kotouče. "Tento fakt nás v dnešní době digitálního promítání omezuje v nabídce filmů. Nově natočené filmy se do analogu – tedy na pásky – nepřevádí. Ale my se toho nebojíme," doplnila mluvčí.

V květnu mohli občané Příbrami hlasovat, jakých 5 filmů by chtěli letos vidět v letním kině. Vyhrály tyto filmy: Okresní přebor, Rivalové, Edith Piaf, Probudím se včera, Obsluhoval jsem anglického krále.Redakce ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka