www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

FIA ZONA STŘEDNÍ EVROPY,  RALLYCROSS 29. – 30. 7. 2017

2017-07-18 07:57:37 | Ilona Křížová, Autoklub RAC Sedlčany ©

Sedlčanská kotlina bude v letošním roce již podruhé hostit jeden z nejdůležitějších závodů rallycrossové scény, Zónu střední Evropy. Společně s tímto závodem se pojede také Mezinárodní mistrovství České republiky, Česká trofej historických vozů a Kartcross Mascom cup. Víkend 29. – 30. 7. 2017 bude přehlídkou té nejsilnější závodní techniky v rukou nejlepších českých i zahraničních rallycrossových jezdců.

Foto

FIA ZONA STŘEDNÍ EVROPY, RALLYCROSS 29. – 30. 7. 2017
(foto Petr Šulčík)

Nejsilnější divize, SuperCars, bude obsazena jezdci zvučných jmen jako Alois Höller, Max Pucher a Zoltán Vass. Krev v žilách doslova rozpumpují souboje českých jezdců z divize SuperTouringCars, Jakuba Bittmana a Romana Častorala.

Na startovní rošt se v české divizi N1600 seřadí vedle zkušeného jezdce Tomáše Michala i Vojtěch Kolomazník a Ondřej Šenk. Sedlčanskou kotlinu rozezní řev silných motorů linoucí se z vozů divize Kartcross.

Diváci se mohou těšit také na historické závodní krasavce divize ČTHA, ve kterých se objeví legendární stroje Škoda 130 L, Lada 1206, Audi S2 a BMW E30.
Diváci se mohou těšit na setkání s profesionálními závodníky, představení špičkové závodní techniky, vůni spáleného benzínu a atmosféru mezinárodních závodů.

Těšíme se na Vás.

Více informací na www.kotlina-sedlcany.cz.


Ilona Křížová, Autoklub RAC Sedlčany ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka