www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Dobříšská kultura - červnový program

2018-05-21 09:19:16 | Kulturní středisko Dobříš, Mgr. Jindřiška Kastnerová ©

Jiří Brodina - Obrazy, Vanua 2 - koncert, pop-rock, reggae, Arnošt Goldflam - Doma u Hitlerů, Taneční čaje. Podrobnosti o dobříšských kulturních akcích v červnu 2018 níže...

Foto

Vanua 2 - koncert, pop-rock, reggae.
(Zdroj foto: Kulturní středisko Dobříš,)

Kultura - červen 2018

Jiří Brodina - Obrazy
Jiří Brodina je malíř, který svými obrazy dokáže oslovit vnímavou duši člověka. Na jeho plátnech naleznete podivné postavy z bájného světa, zemité barvy podbrdské krajiny, hvězdné nebe i kouzlo a sílu severního moře. Vedle obrazů inspirovaných výhledem z oken kuchyně ve Všeradicích, v nichž neopakovatelně zachycuje svůj úhel pohledu na realitu, maluje i své snové představy. Technikou maleb z barevných skvrn nás přivádí do světa pomíjivé imprese, která v nás však dokáže zanechat trvalé stopy dojmů z tvorby umělce (Petr Petříček).
Výstavní sál KD Dobříš. Výstava potrvá do čtvrtka 28. 6. 2018. Otevřeno po – čt 8.30 - 16 hod., pátek a sobota zavřeno, ne 14 - 16 hod. Vstup zdarma!

1.6. Vanua2 - koncert, pop-rock, reggae
Rytmika legendárního Blue Effectu, tedy bubeník Václav Zima, baskytarista Wojttech Říha a klávesista Vít Beneš, který se v sestavě kapely Radima Hladíka rovněž objevil - to je základ nové české kapely Vanua 2, která se představila singlem Bridge Me Out.
Trojici muzikantů doplnil kytarista Honza Ponocný a kytarista a zpěvák se „sealovským“ hlasem Yannick Tevi, pocházející z tichomořského ostrova Vanuatu. (Zdroj: www.idnes.cz)
Žánr, který hrají,se nedá jasně popsat. Jednou je to pop rock, jindy zabrousí třeba do reggae. Na jedinečnosti jí ale přidává silný vokál, který podrží zkušená kapela. Jejich sound je světový. (Zdroj: www.deník.cz).
Společenský sál KD Dobříš, pátek 1. června od 20.30 hod. Vstupné: 160,- (předprodej), 190,- (na místě). Předprodej vstupenek v Trafice u Davida, Dobříš. Rezervace vstupenek pro zájemce, kteří nejsou z Dobříše, na tel.:318521302.

7.6. Arnošt Goldflam, Doma u Hitlerů - hraje Podbrdské národní divadlo - 2 repríza
6 mini-příběhů, které spojuje postava Adolfa Hitlera, je poněkud neortodoxním pohledem na nejproslulejšího zločince dějin.
Společenský sál KD Dobříš, čtvrtek 7. června 2018 od 19.30 hod.

24.6. Taneční čaje
Společenské setkání všech bez rozdílu věku. Hrají a zpívají Patronky, Tři v tom a dal... Na všechny se velmi těší pořadatelé z Okrašlovacího spolku Dobříš.
Společenský sál KD, neděle 24. června 2018 od 17 hodin, vstupné dobrovolné.

Připravujeme:
27. - 28.7. Summer Fest Dobříš - tradiční hudební akce za sportovní halou.
V pátek zahrají kapely: Wocaties band, Čankišou, Lucie Revival a v sobotu se můžete těšit na:
V- Pořádku, Vasilův Rubáš, Imodium a Cold Cold Nights.

Ani letos si nenechte ujít tradiční dvoudenní hudební akci na hřišti za sportovní halou. Můžete se těšit na skvělé kapely, které patří k domácím stálicím - Čankišou, Imodium, na zajímavý hudební projekt - kapelu Cold Cold Night (nominace na cenu Anděl 2017 v kategorii alternativa), ale i na oblíbené a vtipnými texty sršící duo Vasilův Rubáš či na pecky kapely Lucie v podání skvělého pražského revivalu, za kterým stojí řada zkušených muzikantů. Domácí scénu netřeba představovat - Wocaties Band i punkoví V-Pořádku jistě potěší své početné a věrné fanoušky nejen z Dobříše.

Tak neváhejte a přijďte, léto a muzika, to patří k sobě. Více informací o programu v příštích DL. Sledujte facebook a webové stránky KD Dobříš. Těšíme se na vás!


Kulturní středisko Dobříš, Mgr. Jindřiška Kastnerová ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka