www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Dnes zasednou příbramští zastupitelé - přenos ON-LINE

2017-05-22 08:59:20 | Mgr. Jaroslav Hodrment ©

Město Příbram zve občany na 28. zasedání Zastupitelstva Města Příbrami, které se koná v pondělí 22. května od 16 hodin v jednacím sále bývalé budovy Rudných dolů v Příbrami. Na programu je předběžně 19 bodů včetně závěrečné diskuse a případných interpelací.

Foto

Bývalé horní ředitelství.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Jako druhý bod navrženého programu bude znovu projednána Koncepce likvidace odvalů po těžbě uranu na Příbramsku. Ta byla již diskutována na minulém zasedání. Tento bod byl však minule odložen, a to z toho důvodu, že zhruba dva týdny po tomto zasedání uspořádal státní podnik DIAMO besedu s názvem "Nová koncepce likvidace odvalů po těžbě uranu na Příbramsku", která měla problematiku blíže vysvětlit. Této besedy se účastnilo kolem 80 občanů, zejména představitelů místních samospráv a osadních výborů, pro které byla beseda plánována a určena především. To proto, že právě jich se tato problematika dotýká nejvíce (místní části Příbrami Brod a Žežice, Lešetice, Konětopy, Milín atd.). Dnes bude tedy příbramské zastupitelstvo návazně v diskusi nad tímto bodem pokračovat.

Projednávat se bude také Návrh změny Obecně závazné vyhlášky o nočním klidu a další záležitosti, týkající se především žádostí o prodeje pozemků.

Program zasedání

Podklady k jednání

VIDEO - přímý přenos


Mgr. Jaroslav Hodrment ©


REKLAMA

Šance pro Příbram

REKLAMA

ČSSD

REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka