www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Dívky z Oxygenu přivezly do Příbrami medaile z mistrovství Evropy

2019-06-11 09:48:20 | Bc. Lucie Starková ©

Ve dnech 30.5. – 1.6. se konalo v polském Krakově mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku a fitness družstvech. Sportovní klub Oxygen měl na tomto šampionátu zastoupení hned ve dvou kategoriích step aerobiku. Nominována byla děvčata v kategorii kadetů (11-13let) a v kategorii juniorek (14-16let).

Foto

(Zdroj foto Oxygen)

Oba týmy obsazovaly první příčky na domácích závodech a jejich forma se potvrdila i na evropském šampionátu, kde získaly tituly druhých vicemistryň Evropy.

Jejich trenérkami je rodinné trio Lenka Chlebnová, Lucie Starková a Daniela Chlebnová. Tento rodinný klan již dovedl své svěřence k nejednomu titulu z evropských a světových závodů. Daniela je stále aktivní závodnicí (momentálně hostující v pražském klubu) a ta si dovezla z tohoto šampionátu titul nejvyšší, a to mistryně Evropy v kategorii Aerobic Performance.

Nyní čeká dívky i trenérky zasloužený odpočinek a v druhé polovině prázdnin začne kondiční příprava na letním soustředění. V podzimní části sezóny čeká závodnice mistrovství ČR, kde musí potvrdit svou formu a poté odjezd na mistrovství světa do Holandska, kde se pokusí vybojovat medaile i na poli světovém a opět úspěšně reprezentovat své město a zemi.

Juniorský tým ve složení: Natálie Bláhová, Kamila Macasová, Denisa Dvořáková, Veronika Kočárková, Kateřina Paterová, Adéla Bysterská a Karolína Dušková.

Kadetský tým ve složení: Sofie Majerová, Tereza Červenková, Victoria Šindelářová, Nikola Bednářová a Andrea Schöbelová.

Juniorky.
Kadetky.


Bc. Lucie Starková ©


REKLAMA

Město Příbram

REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka