www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Den s Antonínem Dvořákem v Oblastní nemocnici Příbram

2019-05-17 08:33:45 | Oblastní nemocnice Příbram, Bc. Martin Janota ©

Prostory Oblastní nemocnice v Příbrami se letos znovu na jeden den stanou hostitelem tradičního příbramského festivalu Antonína Dvořáka. Máme tedy opět tu čest vás všechny, kteří máte hudbu tohoto výjimečného skladatele rádi, pozvat v úterý 4. června na dva krásné koncerty do areálu v Příbrami 1.

Foto

Oblastní nemocnice Příbram.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

4. června v 11:00 hodin v krásném prostředí u fontány před hlavním vstupem do nemocnice vystoupí
Trombónový kvartet HAMU spolu s žáky ZUŠ na nám. T.G.Masaryka a ZUŠ A. Dvořáka

Trombónový kvartet ve složení David Czech, Zdeněk Thůma, Barbora Kolafová a Jiří Molčan, tvoří současní studenti HAMU, kteří jsou zároveň velmi vyhledávanými hudebníky profesionálních těles v tuzemsku i v zahraničí.

4. června v 13:30 hodin v prostoru hlavní recepce nemocnice vystoupí
UNIQUE KVARTET

Smyčcové kvarteto (dvoje housle, viola a violoncello) vzniklo v roce 2016 v Praze. Kvarteto se věnuje mnoha různým žánrům od klasické přes jazz až po filmovou a populární hudbu. V posledních třech letech se uskupení mimo jiné zúčastnilo nahrávání CD, singlů a klipů Ewy Farne, Karla Gotta, Anety Langerové, kapely Lucie a dalších. Soubor také doprovází při živých vystoupeních na koncertních pódiích například Dashu, Báru Basikovou, Ivu Bittovou a mnoho dalších.

Vstup na oba koncerty je samozřejmě volný, oba prostory jsou bezbariérové. Přijďte si 4. června poslechnout nádhernou hudbu Antonína Dvořáka v příjemném, netradičním prostředí. Těšíme se vás.


Oblastní nemocnice Příbram, Bc. Martin Janota ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka