www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Den plný her a zábavy pro děti i dospělé se blíží

2018-05-14 08:25:32 | Divadlo Antonína Dvořáka, Jitka Janotová ©

Již podvanácté bude v neděli 20. května Divadlo patřit dětem. Akce probíhá ve všech vnitřních prostorách, kolem celého divadla až po prostor před gymnáziem. A na co se můžete jako návštěvníci těšit?

Foto

Den plný her a zábavy pro děti i dospělé se blíží.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Kluci a tatínci určitě ocení hasičskou i vojenskou techniku, speciálně pro holčičky a maminky je připraveno něco pro zkrášlení. Například lakování nehtů, líčení či vplétání copánků. Děti určitě potěší, že budou moci po celý den dovádět na pouťových atrakcích, slaňovat hasičkou lanovku, zajezdit si na koních, zařádit si na rytířském kolbišti či si zastřílet z luku, nechat si namaskovat vážná zranění, projet se na dopravním hřišti a také navštívit kino i divadlo, kde se po celý den hrají pohádky. To není všechno.

Jestli vaše děti nebo vás zajímá, jaké by to bylo být traktoristou či kombajnistou, máte možnost to zjistit. Před divadlem bude probíhat ukázka výcviků psů České hasičské jednotky Příbram a Estrádní sál roztančí mažoretky. Na děti čeká i spousta her a další doprovodný program. Atmosféru určitě dotvoří hudební skupina Bosáci, moderátorka Ivana Krmíčková a samozřejmě klauni, kteří se za dobu trvání této akce, už stali jejími maskoty.

„Příprava na tuto akci je vždy dlouhodobá a pečlivá. Ale to, co může celý den opravdu zkazit nebo naopak pomůže dotvořit dobrou náladu, je počasí. Kromě jednoho roku nám bylo počasí velmi nakloněné, tak doufáme, že i letos bude celý den prosvícen sluníčkem a všichni si ho báječně užijeme. A pokud jste ještě na této akci nebyli, a chcete vědět víc, podívejte se do našeho archivu. (http://www.divadlopribram.eu/divadlo-patri-detem/2018-2/),“ říká zástupkyně ředitele divadla Anna Čiperová.


Divadlo Antonína Dvořáka, Jitka Janotová ©