www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Čtyři nehody se zraněním

2017-07-18 07:33:47 | PČR ©

O víkendu se staly na příbramských silnicích čtyři nehody s lehkým zraněním. V sobotu ráno dostal v zatáčce u obce Strýčkovy 32letý řidič smyk a poté narazil do dna silničního příkopu. Následně se vůz značky Škoda Octavia přetočil na střechu. Motorista a jeho dva spolujezdci utrpěli poranění lehčího charakteru. Vzniklá škoda činila 200 tisíc korun.

Foto

(Ilustrační foto archiv)

Po osmé hodině večerní došlo k havárii v katastru obce Zbenice. Sedmadvacetiletá žena zřejmě nepřizpůsobila rychlost jízdy povětrnostním podmínkám a stavu komunikace. Na mokré silnici nedobrzdila a narazila do zadní části auta, které odbočovalo vlevo. S lehkým zranění převezla sanitka do nemocnice čtyři osoby. Škoda byla v tomto případě ve výši sto tisíc korun.

V neděli 16. července, krátce po poledni, havaroval v katastru obce Sedlčany 17letý motocyklista. Nedodržel bezpečnou vzdálenost a narazil do nákladního auta, které bylo nuceno brzdit z důvodu dopravní situace před sebou. Způsobená škoda byla odhadnuta na 80 tisíc korun. V odpoledních hodinách spadla na vozovku v katastru obce Věšín 46letá cyklistka. Žena se plně nevěnovala řízení a najela do výmolu.


PČR ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka