www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Čertovský Novák Vol. 2 se ponese v duchu jedné velmi známé české pohádky, návštěvníci se mají na co těšit

2018-12-03 08:17:20 | Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©

Přípravy na letošní největší zimní akci v areálu Nového rybníka vrcholí. Celou událost spojuje společné téma a na závěr programu chystají organizátoři překvapení. O zábavu bude rozhodně postaráno.

Foto

Čertovský Novák Vol. 2 se ponese v duchu jedné velmi známé české pohádky, návštěvníci se mají na co těšit.
(Foto Sportovní zařízení města Příbram)

„Celý program je provázaný tématem jedné notoricky známé české pohádky, se kterou je spojeno i závěrečné překvapení. Název pohádky prozrazovat nebudeme, ale pro ty, kteří sledují propagaci akce, nebude jistě těžké pohádku rozklíčovat,“ říká hlavní organizátorka akce Petra Zelenková, se slovy: „Nechte se překvapit.“

Program akce bude bohatý a různorodý. V letním kině se o zábavný program postará ZUŠ Antonína Dvořáka Příbram, chybět nebudou koledy, společné tancování a zpívání, soutěže a na závěr nadílka od Mikuláše a andělů. V minizoo si nenechte ujít živý betlém, poprvé v 16:00 a podruhé v 16:45. Nepropásněte také možnost se vyfotit ve fotokoutku vedle minizoo a odnést si tak hezkou vzpomínku na akci.

V areálu Nového rybníka bude probíhat vánoční trh s vánočními dekoracemi, ozdobami, svařeným vínem, punčem, trdelníky a dalšími tradičními dobrotami. V tvořivé dílně si děti vyrobí malý suvenýr na památku a pro odvážlivce a zlobivce je připraveno pořádné peklo, kde budou probíhat soutěže o dárečky a vážení hříšníků. To vše za doprovodu vůně kotlíkového guláše a špekáčků, podávaných zdarma kousek od pekla. V 18:15 proběhne slavnostní rozsvícení vánočního stromu a program končí odpálením ohňostroje z hráze Nového rybníka.

Parkování a dopravní omezení spojené s akcí
Parkování bude možné u Zimního stadionu, u viaduktu, Na Flusárně, také ve dvoře společnosti Drupol a za poplatek na parkovišti pod minigolfem, přímo v areálu Nového rybníka. Kde naopak parkování možné nebude, je stará Milínská ulice (příjezdová cesta k letnímu kinu), která bude z obou stran uzavřena. Toto parkoviště bude vyhrazeno pouze pro organizátory akce a účinkující.

Akce Čertovský Novák Vol. 2 se koná v pátek 7. 12. 2018 od 15:30, zakončena bude ohňostrojem v 18:30. Vstup na akci je zdarma.


Bc. Miroslava Poláková,
tisková mluvčí,
Sportovní zařízení města Příbram


Sportovní zařízení města Příbram, Bc. Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka