www.turistika-brdy.cz | www.spolekvectvrtekcz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Běžíme. Žijeme. Příbramský půlmaratón startuje v sobotu 17. června. Poběžte s námi. Žijte.

2017-06-12 08:50:26 | Vlasta Ševr ©

Loňský první ročník Příbramského půlmaratonu a zároveň první půlmaraton v Příbrami za posledních 800 let má pokračování. Jsme moc rádi, že se uskuteční i druhý ročník závodů Příbramského půlmaratonu. Tímto bychom Vás rádi na tuto běžecko společenskou událost pozvali.

Foto

Příbramský 1/2 maraton - foto z loňského ročníku.
(Zdroj foto: Vlasta Ševr)

Pokud jste začínající běžec či dokonce o běhání jen uvažujete, čeká na Vás běžecká ochutnávka ve formě fitness běhu v délce 1/10 půlmaratonu a tedy cca 2,1 km. Neběžíme na čas ani pořadí, ale jen pro radost.

Na následný půlmaraton si můžete troufnout buď sami za sebe a otestovat tak svoji fyzickou ale i mentální odolnost anebo pak ve skupině, formou štafety, která nabízí nejen rozdělení tratě na čtyři části, ale zejména pak sdílenou radost z povedeného výkonu.

Pro zdolání tratě Vám budou k dispozici vodiči, a to pro časy 1:30, 1:40, 1:45, 1:50, 2:00 a 2:15. Připraveny jsou občerstvovací stanice jak na trati tak v cíli.

Nezapomínáme ani na naše malé a mladé běžce, v 10 hodin začínají jejich závody na věku odpovídajících tratích.

Ale sport umí i něco více. Nejen, že bychom rádi, abyste byli díky běhání spokojenější a zdravější, ale chceme i pomoci těm, co pomoc potřebují. Část startovného tedy poputuje dále. Letošní ročník běžci poběží pro Nalžovický zámek, poskytovatele sociálních služeb, konkrétně přispějete na závěsný systém pro klienty.

A prozradíme i pár mimosportovních, zákulisních informací. Na akci zahraje kapela Flygytars. Občerstvení bude od šéfkuchaře Jaroslava Černého. Medaile pro stupně vítězů budou originální, keramické. Na trati bude coffee break. Po akci bude připravena afterparty.

Atmosféra loňského ročníku byla elektrizující a jak samotní běžci tak i fantastičtí diváci vytvořili nezapomenutelný zážitek všem, co byli, běželi a žili půlmaratonem.  A proto - poběžte s námi i letos.

www.pribramskypulmaraton.cz


O půlmaratonu

Příbramský půlmaraton pořádá Triklub Příbram za přispění Města Příbrami, generálních partnerů společností Wheelebrator a Internet Pb a všech dalších partnerů. Speciální poděkování patří Městu Příbrami za to, že nám umožní běžet, Městské policii Příbram a Policii ČR za výraznou pomoc při zajištění organizace.

Nebylo by možné uspořádat závod bez dobrovolníků, lidí, kteří investují svůj čas a energii do radosti ostatních a kteří tak nezištně pomáhají. Děkujeme Vám.


Vlasta Ševr ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

Doporučujeme!

Spolek ve čtvrtek

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka