www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Během čtyř dnů deset nehod se zraněním

2018-05-09 09:31:09 | PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©

Během čtyř dnů došlo na Příbramsku k deseti nehodám se zraněním, 12 lidí utrpělo poranění lehčího charakteru a jeden člověk zemřel. Škoda, která při nehodách vznikla, byla vyčíslena na téměř tři čtvrtě milionu korun.

Foto

(Ilustrační foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

V sobotu 5. května nedal 30letý řidič na silnici I/4 v katastru obce Milín přednost v jízdě. Krátce po poledni 32letý motorista přejel v katastru obce Korkyně po projetí zatáčky do protisměru a narazil do protijedoucího auta, to bylo odraženo na sloup telefonního vedení. Vůz jedoucí za ním skončil ve stromu a viník nehody také. Celkem byly při této havárii zraněny čtyři osoby. Ve večerních hodinách vběhla srna mezi obcemi Rybníky a Dobříš do jízdní dráhy 59letému motorkáři.

V neděli byla 52letá žena v katastru obce Háje oslněna protijedoucím automobilem a poté havarovala do betonové zdi mostu. Chvíli před polednem se stala nehoda na silnici I/4, 66letý motocyklista nedodržel bezpečností vzdálenost za osobním vozidlem a po střetu s ním ještě narazil hlavou do kovových svodidel.

Sedmadvacetiletý šofér dne 7. května naboural s nákladním autem v katastru obce Nová Ves pod Pleší. Po projetí zatáčky vyjel vlevo mimo komunikaci a skončil v náletových dřevinách. Přímo v Nové Vsi jel 36letý motorkář pěšinou mezi stromy a při najíždění na komunikaci přehlédl 29letou chodkyni. V odpoledních hodinách v obci Háje při odbočování vlevo přehlédla řidička, že je předjížděna 20letým motocyklistou.

Šestasedmdesátiletý cyklista jel v pondělí kolem čtvrté hodiny odpolední ve směru Leletice na Hvožďany. Při jízdě z kopce z dosud nezjištěných příčin spadl na komunikaci a následně zemřel. Dne 8. května ráno se nedaleko Obořiště 78letý motorista prý vyhýbal záplatě na vozovce a přejel do protisměru, následně sjel do příkopu a narazil do vzrostlého stromu.


PČR, por. Bc. Monika Schindlová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka