www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Bazén už se napouští, brána venkovního areálu se veřejnosti poprvé otevře 1. června

2018-05-15 10:48:14 | Sportovní zařízení města Příbram, Miroslava Poláková ©

Napouštěním vody do bazénu však práce v areálu nekončí. Seče se tráva, probíhají další opravy zídek, brodítek či schodišť a všechno se důkladně čistí. Návštěvníky čeká i pár novinek pro větší pohodlí, které jistě ocení.

Foto

Bazén už se napouští, brána venkovního areálu se veřejnosti poprvé otevře 1. června
(Foto SZM)

Pokud bude počasí přát, areál venkovního bazénu Aquaparku Příbram se otevře veřejnosti 1. června. Otevřeno bude vždy za hezkého počasí, ve všední dny od 13,00 do 19,00 hodin a o víkendech od 11,00 do 19,00 hodin. „Pro návštěvníky jsme do areálu zakoupili více laviček se stolky a také skříňky na cennosti, které doposud chyběly,“ říká manažer Aquaparku Lukáš Kozohorský.

Vstupné do areálu zůstává stejné jako v minulých letech. Celodenní vstupné stojí pro dospělou osobu 50 Kč, dítě do 10 let 30 Kč, senioři a studenti zaplatí 40 Kč. Rodinné vstupné (2 dospělí a 2 děti do 15 let) stojí 120 Kč. Po 16. hodině dospělá osoba zaplatí 30 Kč, ostatní to mají za polovic. Děti do 3 let mají vstup do areálu zdarma.

Na své návštěvníky čekají také dvě beach volejbalová hřiště přímo v areálu venkovního bazénu. Vstup na hřiště je povolen pouze s platnou vstupenkou do venkovního areálu a po zaplacení pronájmu hřiště. Vstupné do areálu venkovního bazénu je v případě hry beach volejbalu sníženo na 30 Kč za osobu a pronájem hřiště stojí dle nového ceníku 200 Kč na hodinu. Síť je v ceně pronájmu, za 20 Kč si lze zapůjčit míč.

Kromě 50 m dlouhého bazénu a zmiňovaných beach volejbalových hřišť nabízí „Venkáč“ také dětský bazének, dětské hřiště, občerstvení a rozlehlé travnaté plochy lemované vzrostlými stromy. Venkovní bazén je tak skvělým místem k odpočinku, sportu i zábavě.

Miroslava Poláková,
Sportovní zařízení města Příbram


Sportovní zařízení města Příbram, Miroslava Poláková ©


REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka