www.turistika-brdy.cz | www.ohkpb.cz | www.kdno.cz |

Aplikace MPLA pro placení parkovného v Příbrami

2019-06-26 07:56:43 | Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©

V dnešní době většina měst přistupuje ke zpoplatnění parkování, a tudíž k instalaci parkovacích automatů. Automaty nabízí řadu možností, jak parkovné uhradit. Nejžádanějšími jsou bezhotovostní platby, ke kterým můžeme využít aplikace v chytrých telefonech.

Foto

Parkoviště na náměstí TGM.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

Město Příbram spolupracuje s firmou MPLA a její aplikace je velmi jednoduchá. V průběhu pár vteřin zaplatíme parkovné, přičemž nemusíme chodit k samotnému parkomatu, parkovné můžeme platit cestou od automobilu do práce nebo si například můžeme prodloužit parkovné z klidu své kanceláře.

„Aplikace MPLA je využitelná nejen v Příbrami, ale také v Praze a dalších českých městech. Výhodu vidím v tom, že po instalaci aplikace a prvním zadání registrační značky a spárování s platební kartou, již nemusíte při platbách zadávat žádné údaje. Bezhotovostní platba je poté provedena během pár vteřin. Při používání aplikace MPLA máte vlastně parkovací automat přímo v mobilu,“ říká místostarosta Martin Buršík.

Platbou prostřednictvím mobilní aplikace si ušetříme cestu k parkomatu, umisťování lístečku za čelní sklo, v případě potřeby prodloužení parkovného další cestu k vozu, neboť platby lze provádět na dálku, bez nutnosti opustit svůj domov či kancelář. Další nespornou výhodou je to, že nemusíte mít přesně napočítané drobné na platbu parkovného.

Parkovné je i v případech placení prostřednictvím mobilních aplikací kontrolováno. Pokud za čelním sklem automobilu není umístěn parkovací lístek, zadají strážníci MP do aplikace registrační značku a ihned vědí, zda je parkovné zaplaceno.

Chcete-li se o využívání aplikace dozvědět více, můžete využít nabídky firmy MPLA. Ta bude ve středu 26. června 2019 na náměstí T. G. Masaryka pořádat v čase od 10 do 16 hodin promo ohledně placení parkového mobilem.

Eva Švehlová, DiS.
tisková mluvčí

Klikni pro zvětšení obrázku


Město Příbram, Eva Švehlová, DiS. ©


REKLAMA

Město Příbram

REKLAMA

Město Příbram
Počasí

Podporujeme

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram a Kino Příbram

REKLAMA

Starožitnosti, antik Chod

© Mgr. Jaroslav Hodrment
Webhosting a domény od GIGASERVER.CZ
Právní doložka